Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Průmyslový ventilátor DALAP RCV 315

Značka: Dalap
Kategorie: Ventilátory RCV
Číslo zboží: 4370

Průmyslový ventilátor Dalap RCV 315 je vhodný k odsávání vzduchu všech prostor s náročnějšími podmínkami.Ventilátor je vhodný pro montáž na stěnu, kam se upevňuje pomocí montážní desky.

Dostupnost hlavní sklad: Na dotaz
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 3 971 Kč
Cena s DPH: 4 805 Kč
vyprodáno
Sdílet na Facebooku

Průmyslový ventilátor DALAP RCV 315

Použití
Ventilátor je vhodný k odsávání vzduchu všech prostor s náročnými podmínkami (kuchyně, kanceláře, garáže, sklady, dílny, prodejny, koupelny apod.).

 

Design
Kryt ventilátoru je vyroben z oceli s polymerní vrstvou, na spodní straně je opatřen kovovou mřížkou. Ventilátor je designován pro povrchovou montáž na zeď. Ventilátor je kompatibilní se vzduchovody o průměru 315 mm.

 

Motor
Jednofázový motor s vnějším rotorem pohání plastové oběžné kolo. Motor má ochranu proti přehřátí s automatickým restartem. Je vybavem kuličkovými ložisky pro dlouhou životnost (40 000 hodin). Pro přesný a bezpečný provoz s nízkou hladinou hluku je každá turbína dynamicky vyvážená. Krytí motoru je IPX4.

 

Montáž
Ventilátor je vhodný pro montáž na stěnu, kam se upevňuje pomocí montážní desky. Ventilátor je napájen přes externí transformátor. Elektrické připojení a instalace musí být provedeny přesně podle návodu.

 

montáž ventilátoru

Průměr :  315 mm
Průtok vzduchu :  1400 m3/h
Teplota max :  55 °C
Otáčky :  2600 min
Statický tlak :  445 Pa
Akustický tlak :  52 dB/1m
Napájení :  230/50 V/Hz
Příkon :  171 W
Jmenovitý proud :  0,77 A
Krytí :  X4 IP
Váha :  7,8 kg

Příslušenství

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.