Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Ventilátor průmyslový NV 300

Značka: KOVHRON
Kategorie: Ventilátory NV
Číslo zboží: 5375

<p>Průmyslový nástěnný ventilátor NV 300 pro montáž přímo na zeď ve vzdálenosti 2,3 m od podlahy. Opatřen gravitačními žaluziemi, ventilátor pro univerzální použití v kancelářích, restauracích, obchodech, pizzeriích, prádelnách.</p>
Dostupnost hlavní sklad: Na dotaz
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 2 726 Kč
Cena s DPH: 3 299 Kč
vyprodáno
Sdílet na Facebooku

Ventilátor průmyslový NV 300

Axiální, nástěnný, ventilátor, Kovhron s.r.o. , převzata výroba od, Strojsmalt,, ventilátor, do,  zdi, odtahový, odsávací, ventilátor se žaluzií, NV30, o průměru 300 mm. Nástěnný ventilátor je vyroben z ocelového plechu (chráněn proti korozi vypalovacím lakem) v kombinaci s plastem. Konstrukčně je přizpůsoben pro zabudování do zdí. Jednofázový elektromotor je opatřen kluznými ložisky. Ventilátor se dodává s volně otevírajícími žaluziemi. běžné vyhotovení je pro prostředí základní obyčejné, dle ČSN/STN 33 0300.

 

Montáž
pracuje v poloze vodorovně s osou hřídele. Musí být zabudován tak, aby byla vyloučena možnost náhodného dotyku s jeho rotujícími částmi. Při montáži ventilátoru na zeď se doporučuje dodržet vzdálenost ventilátoru od podlahy minimálně 2,3m. Pokud je nutno ventilátor umístit níže, nebo je ventilátor v dosahu ruky ( např. schodiště ) musí být zamezen přístup k oběžnému kolu ventilátoru ochranným košem. Žaluzie ventilátoru se upevňují na zeď pomocí šroubů a hmoždinek, pro které jsou v rámu vyvrtány upevňující otvory. Tloušťka zdi, na kterou se ventilátor může namontovat, musí být minimálně 220mm. Při menší tloušťce zdi by ventilátor přečníval na vnější straně zdi, čímž by byly znemožněna montáž žaluzií. Připojení ventilátoru na elektrický rozvod, případně jeho opravy, musí provádět osoba odborně znalá.

Ventilátor pro univerzální použití v kancelářích, restauracích, obchodech, pizzeriích, prádelnách.

 

Průměr :  300 mm
Průtok vzduchu :  1002 m3/h
Kuličková ložiska :  ano
Automatická žaluzie :  ano
Teplota max :  60 °C
Otáčky :  1300 min
Akustický tlak :  62 dB/3m
Napájení :  230/50 V/Hz
Příkon :  110 W
Jmenovitý proud :  0,48 A
Krytí :  42 IP

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také…

Dále doporučujeme

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.