Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Ventilátor SKT 200x102 do čtyřhraného potrubí

Značka: Dalap
Kategorie: Ventilátor SKT
Číslo zboží: 4389

Průmyslový ventilátor Dalap SKT 200 x 102 mm do čtyřhranného potrubí je vhodný pro odsávání a ventilaci prostorů jako jsou např. prodejny, kuchyně, bary, restaurace, autoservisů a další průmyslové objekty.

Dostupnost hlavní sklad: Na dotaz
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 9 314 Kč
Cena s DPH: 11 270 Kč
vyprodáno
Sdílet na Facebooku

Ventilátor SKT 200x102 do čtyřhraného potrubí

Průmyslový ventilátor Dalap SKT je vhodný pro odsávání a ventilaci prostorů jako jsou např. prodejny, kuchyně, barů, restaurací, autoservisů a další průmyslové objekty.

.
Kryt ventilátoru je vyroben z oceli s polymerní vrstvou. Ventilátor je vybaven dvoupólovým motorem s kuličkovými ložisky (životnost min. 40 000 hodin) a tepelnou pojistkou. Oběžné kolo z pozinkované oceli je napájeno 2 pólovým motorem s vnějším rotorem. Ventilátor je vybaven ochranou proti přehřátí s automatickým restartem a kuličkovými ložisky, která zajišťují delší životnost.
Pro přesnou funkci, bezpečný provoz a nízký šum je každá turbína dynamicky vyvážena.

.
Příslušenství

.

K tomuto ventilátoru můžete dále dokoupit:

Regulátor otáček 300W a 400W, kterým lze regulovat výkon ventilátoru. Na jeden regulátor otáček je možné připojit více ventilátorů, pokud jejich celkový výkon nepřekračuje jmenovité hodnoty regulátoru.

.


Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili ZDE.

.

Ventilátor je díky IP 44 vhodný i pro venkovní použití.
Je také vhodný pro montáž do větracího potrubí, jako součást klimatizační jednotky nebo může být použit samostatně. Pokud bude ventilátor v samostatném provozu, může být s potrubím spojen pomocí svorek.
Na ventilátor je možné nasadit kruhové i obdélníkové potrubí podle způsobu umístění. Napájení je zajištěno pomocí vnější elektrické skříně.

 

spojení potrubí a ventilátoru

 

 

Průměr :  200x102 mm
Průtok vzduchu :  1350 m3/h
Kuličková ložiska :  ano
Teplota max :  40 °C
Otáčky :  1475 min
Statický tlak :  405 Pa
Akustický tlak :  65 dB/3m
Napájení :  230/50 V/Hz
Příkon :  148 W
Jmenovitý proud :  1,25 A
Krytí :  X4 IP

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.