Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Ventilační potrubí izolované ALIT/SONO 160/10m - ohebné

Značka:
Kategorie: Ventilační potrubí izolované
Číslo zboží: 9393

Ventilační izolované potrubí ALIT SONO průměru 160 mm a délky 10 m je předizolované ohebné potrubí s tepelnou izolací tloušťky 25 mm pro snížení kondenzace a hlučnosti potrubí. Pro teploty vzduchu do 140 °C.
Dostupnost hlavní sklad: Skladem
Prodejna Libochovice: 1 ks
Cena bez DPH: 762 Kč
Cena s DPH: 922 Kč
ks 

Sdílet na Facebooku

Ventilační potrubí izolované ALIT/SONO 160/10m - ohebné

Konstrukce


Vysoce ohebné izolované potrubí z hliníkového plechu s tepelnou izolací 25mm minerální vlny, o průměru 160 mm a délce 10 metrů, splňuje náročné požadavky pro realizaci izolovaného větracího systému. Teplotní rozsah je -30 °C až +140 °C. Maximální tlak 2500 Pa. Maximální rychlost vzduchu 30 m/s. Potrubí je dodáváno ve stlačeném stavu na 30 % délky.


Použití


Předizolované potrubí je kompatibilní s ostatní vzduchotechnikou a ventilátory o stejném průměru a využívá se v malých a středních prostorech, jako jsou byty, kuchyně, WC, spíže, kanceláře apod. Mezi nesporné výhody potrubí s izolací patří snížení hlučnosti soustavy, snížení zasahování okolních teplotních podmínek do vzduchu, a tím i snížení kondenzace vody uvnitř i vně potrubí. Potrubí má nízkou hmotnost a estetický vzhled, a tak nemusí být zabudované do zdí či stropů.


Instalace


Instalace je lehká, nenáročná, bez nutnosti použití nějakého složitějšího nářadí. Potrubí se jednoduše nasune na přírubu ventilátoru, mřížku apod a poté se zajistí stahovací nebo izolační páskou.

Rozměr :  Ø 160 mm
Délka :  1000 cm
Materiál :  AL fólie
Teplota max. :  140°C

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také…

TOPlist

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.