Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Střešní ventilátor Dalap ALBATRO PROFI 355

Dostupnost hlavní sklad: Na dotaz
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 38 412 Kč
Cena s DPH: 46 479 Kč
vyprodáno
Sdílet na Facebooku

Střešní ventilátor Dalap ALBATRO PROFI 355

Střešní ventilátor s úsporným EC motorem v černé barvě Dalap ALBATRO PROFI je určený pro montáž na střechu, kde je požadováno lepší řešení pro úsporu elektrické energie a řízené ventilační systémy.
Pokud potřebujete ventilátor na střechu, který je také úsporný je tento model s EC motorem správnou volbou. EC motor snižuje spotřebu energie 1,5x až 3x s nízkou hlučností a zároveň zajišťuje vysoký výkon. Ventilátor má nízkou spotřebu energie při jakékoliv rychlosti.
Jeho vlastnosti jsou obvzlášť důležité při použití ve veřejných prostorách jako jsou supermarkety, banky, restaurace, aquaparky a plavecké bazény, banky, obytné prostory, ale také i v domácích prostorách apod.

 

Design
Tělo ventilátoru je v černé barvě a je vyrobeno z oceli s polymerovým povrchem.

 

Motor

Ventilátor na střechu Dalap ALBATRO PROFI je osazen vysoce účinným elektronicky komutovaným stejnosměrným motorem s vnějším rotorem. Oběžné kolo je má zpětně zakřivené lopatky. EC motor je bez tření a opotřebení součástí jako je komutátor, tyto součásti jsou nahrazeny elektronickou deskou bez údržby.

EC motor je pohodlně ovladatelný s širokým rozsahem otáček a vysokým výkonem. Efektivita tohoto motoru dosahuje až 90 % a je nespornou výhodou elektronicky komutovaných motorů.
Stupeň ochrany motoru je IPX4.

 

Ovládání

Pro snadné ovládání rychlosti můžete použít regulátor otáček. Ventilátor je také možné řidít softwarově pomocí počítače.

 

 

Příklad montáže
Ventilátor se namontuje přímo nad větrací (vzduchotechnické) potrubí a ke střeše je pevně připevněn k plochému povrchu pomocí spojovací desky.

 

Pro montáži na plochou střechu musí být použit podpěrný blok, který zabraňuje vniknutí vody nebo sněhu do větrací hřídele. Podstavec na rovnou střechu pro střešní ventilátory nebo také montážní rám, je určen pro instalaci průmyslových střešních ventilátorů na rovné střechy. Je speciálně navržený pro snadnou a spolehlivou montáž na střechu, kde slouží jako konečná izolace přímo na střeše a zcela zabraňuje vniknutí vody a cizích těles do vzduchotechnických rozvodů.

 

Elektrické připojení a instalace musí být provedeny v souladu s manuálem a schématem zapojení na svorkovnici.

 

 

Průměr :  Ø 438 mm
Průtok vzduchu :  4500 m3/h
Teplota max :  60 °C
Otáčky :  2215 min
Statický tlak :  380 - 900 Pa
Akustický tlak :  51 dB/1m
Napájení :  230/50 V/Hz
Příkon :  940 W
Jmenovitý proud :  1,5 A
Krytí :  X4
Váha :  38 kg

Příslušenství

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.