Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Ventilátor do potrubí DALAP 150 SD 12V

Dostupnost hlavní sklad: Skladem
Prodejna Libochovice: 1 ks
Cena bez DPH: 464 Kč
Cena s DPH: 562 Kč
ks 

Sdílet na Facebooku

Ventilátor do potrubí DALAP 150 SD 12V

Ventilátor do potrubí DALAP 150 SD na 12V s kuličkovými ložisky a vyšším výkonem.

Ventilátor pro nepřetržité nebo periodické odsávání vzduchu je díky tlaku 39 dB/3m vhodný pro instalaci do koupelen, sprch, kuchyní a užitných prostorů. Je určen pro plastové potrubní systémy nebo ohebné potrubí. Vzhledem k průtoku vzduchu 272 m3/h je tento ventilátor určen k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou maximálně do 10 metrů. Ventilátory jsou kompatibilní s potrubím Ø 150 mm. 

 

Tělo ventilátoru je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu ABS. Tento plast je odolný proti UV záření. Ventilátor má již v základní výbavě vyšší výkon, který zaručuje vysokou účinost a kuličková ložiska, která prodlužují životnost ventilátoru. Ventilátor je vybaven spolehlivým a nízkoteplotním elektromotorem a díky kuličkovým ložiskům je určen i pro nepřetržitý provoz a nevyžaduje žádnou údržbu. Ventilátor je vybaven i ochranou proti přehřátí.

 

K tomuto ventilátoru doporučujeme dokoupit toroidní transformátor 12V / 60W


Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili ZDE.

Další výhodou tohoto vnitřního ventilátoru je snadná instalace. Ventilátor pasuje do většiny druhů potrubí o průměru 150mm.

 


Akustický tlak :  39 dB/3m
Průměr :  150 mm
Průtok vzduchu :  272 m3/h
Kuličková ložiska :  ano
Otáčky :  2300 min
Napájení :  12/50 V/Hz
Příkon :  29 W
Jmenovitý proud :  2 A
Váha :  0,76 kg

Příslušenství

TOPlist

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.