Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Časové relé, spinač SMR-T multifunkční třívodič

Značka: Elko
Kategorie: Časové spínače
Číslo zboží: 3615

Časový spínač pod vypínač SMR-T tam, kde je potřeba časově ovládat menší výkony v širokém časovém rozsahu 0.1sec–10dní, a kde je vhodné umístit časovací obvod co nejblíže řízenému spotřebiči.

Dostupnost hlavní sklad: Do 48 hodin
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 346 Kč
Cena s DPH: 419 Kč
ks 

Sdílet na Facebooku

Časové relé, spinač SMR-T multifunkční třívodič

Časové, relé, programovatelný, doběhový, spinač,  SMR-T multifunkční třívodič, ekvivalent, DT 4,

 

Doběhový časový spínač SMR-T je určen pro zpožděné vypínání jednofázových axiálních a radiálních ventilátorů. V případě potřeby spínání větších proudů je třeba doběhovým spínačem SMR-T ovládat stykač nebo pomocné relé, kterým je spínána zátěž. Spínač se ovládá vypínačem osvětlení místnosti nebo tlačítkem (při použití tlačítek s doutnavkami max. 10 doutnavek). Doba doběhu je plynule nastavitelná v rozmezí cca 0.1s – 10dní.

Doběhový spínač SMR-T má 9 funkčních režimů nastavitelných přepínačem na krytu přístroje. Třívodičové provedení je určeno pro aplikace, kde není k dispozici nulový vodič (např. ve vypínači) a spínaný výkon je větší než 12 VA. Pro ostatní aplikace je vhodné čtyřvodičové provedení.

 

Spínač je umístěn v plastovém pouzdru, které je možno umístit do instalační krabice, pod tlačítko, pod vypínač do stávající elektroinstalace nebo přímo do ventilátoru.

 

3-vodičové připojení, funguje bez připojení "NULY"

- výstupní výkon: 10 - 160 VA

- nelze použít pro zářivky a úsporné žárovky (zátěže kapacitního charakteru)Doporučené kategorie v sekci ELEKTROMATERIÁL


rozvaděče kabely elektroinstalační krabice kabelové svorky zásuvky a vypínače jističe
rozvaděče kabely krabice svorky zásuvky a vypínače jističe

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také…

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.