Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Průmyslový ventilátor Vents OV 1 200

Dostupnost hlavní sklad: Na dotaz
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 1 303 Kč
Cena s DPH: 1 577 Kč
vyprodáno
Sdílet na Facebooku

Průmyslový ventilátor Vents OV 1 200

Ventilátor, Vents, OV, průmyslový, axiální, nástěnný, kovový, o průměru 203 mm, univerzální, použití, např. :, pro, do, garáže, skladu, restaurace, obchodu, prádelny, pizzerie, a pod.  

Průmyslový ventilátor OV 1 200  je vybaven motorem pro nepřetžitou práci S1. Jednofázový asynchronní motor s tepelnou pojistkou. Plášť ventilátoru je vyroben z kovu, galvanicky zinkovaného; lakováno práškovou barvou. Vrtule ventilátoru vyrobena z hliníkového plechu. Vhodný pro krátké vzduchové rozvody. Ventilátor je vhodný pro univerzální použití např. v kancelářích, restauracích, obchodech, pizzeriích, prádelnách.

Ventilátor pracuje v poloze vodorovně s osou hřídele. Musí být zabudován tak, aby byla vyloučena možnost náhodného dotyku s jeho rotujícími částmi. Při montáži ventilátoru na zeď se doporučuje dodržet vzdálenost ventilátoru od podlahy minimálně 2,3m. Pokud je nutno ventilátor umístit níže, nebo je ventilátor v dosahu ruky ( např. schodiště ) musí být zamezen přístup k oběžnému kolu ventilátoru ochranným košem. Připojení ventilátoru na elektrický rozvod, případně jeho opravy, musí provádět osoba odborně znalá.

 

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili ZDE.

 
Průměr :  200 mm
Průtok vzduchu :  405 m3/h
Kuličková ložiska :  ano
Automatická žaluzie :  ne
Časový spínač :  ne
Čidlo vlhkosti :  ne
Čidlo pohybu :  ne
Teplota max :  40 °C
Otáčky :  1300 min
Statický tlak :  72 Pa
Akustický tlak :  32 dB/1m
Napájení :  230/50 V/Hz
Příkon :  43 W
Jmenovitý proud :  0,28 A
Krytí :  24 IP
Váha :  3,00 kg

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také…

Dále doporučujeme

TOPlist

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.