Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Ventilátor do potrubí Dospel WK 315 radiál

Dostupnost hlavní sklad: Na dotaz
Prodejna Libochovice: Není skladem
Cena bez DPH: 2 974 Kč
Cena s DPH: 3 599 Kč
vyprodáno
Sdílet na Facebooku

Ventilátor do potrubí Dospel WK 315 radiál

Ventilátor, VKM, Dospel, radiální, odtahový, odsávací, ventilátory, na, do, pro, kruhové, kruhového, potrubí, trubky, průchozí, s průměrem 315, mm, potrubní, trubkový, prúmyslový, elektrický, 220V, 230V.

 

Dospel WK 315 radiál je potrubní radiální ventilátorurčený k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, kanceláře, prodejny atd. Ventilátory Dospel jsou vhodné i do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Ventilátor dosahuje velkého průtoku vzduchu při současném dodržení nízké hlučnosti. Využívání v nepřetržitém provozu zajišťuje motor s kuličkovými ložisky. Ventilátor Dospel je speciálně navržený pro jednoduchou montáž, demontáž a servis. Ventilátor je možné připevnit na stěnu pomocí příchytek, které jsou součástí balení.Životnost cca 40.000 hodin.

 

Ventilátor Dospel má jednofázový motor s vnějším rotorem, který je vybaven odstředivým oběžným kolem. Součástí motoru je tepelná pojistka s automatickým resetem.

Je vyroben z pozinkovaného plechu, který je práškově lakován. Speciálně pro ventilaci středních a větších prostor. Výhodou je možnost zapojit vertikálně i horizontálně.

Ventilátory jsou dodávány včetně montážní konzole na zeď. Vzhledem k vysokému výkonu ventilátoru, lze pomocí vzduchotechnických rozvodů použít ventilátor k odsávání vzduchu z více míst současně.

Ventilátor Dospel je plně kompatibilní  s kovovým potrubí flexi ALUkovovým flexi EURO Al .

K ventilátoru je možné připojit regulátor otáček RS 1300, RS 1400, Dospel RP 300, Dospel RN 300.

 

Průměr : 315 mm
Průtok vzduchu : 2200 m3/h
Kuličková ložiska : ano
Automatická žaluzie : ne
Časový spínač : ne
Čidlo vlhkosti : ne
Čidlo pohybu : ne
Teplota max : 40 °C
Otáčky : 2660 min
Statický tlak : 675 Pa
Akustický tlak : 73 dB/1m
Napájení : 230/50 V/Hz
Příkon : 250 W
Jmenovitý proud : 1,11 A
Krytí : 44 IP
Váha : 8,00 kg

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také…

TOPlist

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVIVNEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.