Jsme specialisté na ventilátory, svítidla a LED žárovky

Telefonické objednávky: 775 956 903

Svítidla průmyslová prachotěsná

- Svítidla s indukčním předřadníkem VVG: Jsou klasická zářivková svítidla vybavená tlumivkou a startérem. Tato svítidla se vyznačují velmi dlouhou životností předřadníku. Po rozsvícení trubice chvíli blikají a tlumivka vydává typycké bzučení než se svítidlo zahřeje a rozsítí se úplně.
- Svítidla s elektronickým předřadníkem EVG: Novější varianta svítidel, kde se o vše stará elektronika. Svítidla jsou již bez startéru, oproti svítidlům VVG se rozsvítí okamžitě po zapnutí bez jakéhokoliv bzučení či blikání a ani během provozu trubice nijak neblikají ( jako je tomu u VVG ). Tato svítidla mají také mnohem nižší spotřebu. 
- LED svítidla: Nejmodernější svítidla kde jsou namísto trubic použity LED panely nebo LED trubice. Tato svítidla mají zdaleka nejvyšší životnost a nejnižší spotřebu při zachování svítivosti. Svítidla se rozsvítí okamžitě po zapnutí na plný výkon, nijak neblikají ani nebzučí. Díky nízké spotřebě jsou vhodná pro trvalé osvětlení, ale nevadí jim ani časté zapnutí a vypnutí.

Podkategorie v kategorii: Svítidla průmyslová prachotěsná

TOPlist

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVIVNEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.